Tel:
Çin Elektrik, hastane yatak Üretici
Greatex Industrial Co., Ltd
Greatex Hayata Güzel Getiriyor

Ana sayfa

Greatex Industrial Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Greatex Industrial Co., Ltd

Modern teçhizatlı fabrikamız; Klinik, Hastane vb. İçin kaliteli ürünler üretmiştir. Tıbbi Yataklar, Doğum Yatakları, Kadın Hastalıkları Muayene Koltuğu, Tıbbi Arabalar, Obstetrik Masalar, Ameliyat Masaları, Kan Bağışı Koltukları, Taşıma Sedyeleri, Muayene Masaları, Yatak Dolapları Yatak Masaları, Eşlik Eden Sandalyeler, Bekleme Sandalyeleri, Transfüzyon Sandalyeleri, Tabureler, Medikal Minderler, Dolaplar, Elek, İlaç Rafları, IV Standlar, İnfüzyon Pompaları, Rollaer, Kolye vb.

Profesyonel ekip -firmamız müşterilerimize sunduğumuz kaliteli emin olun tasarım departmanı, üretim atölyesi ve kalite kontrol departmanı var. Artık ürünlerimiz 75'ten fazla ülkeye ulaşmış ve 1995 yılında kurulduktan sonra hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterilerinden iyi bir ün kazanmıştır.

teslim süresi etkinliği - müşterilerimizin mal güvenliği ve zamanında almalarını sağlamak için kendi profesyonel Internatiol lojistik ekibimiz var. COSCO, YANGMING; MAERSK, APL, Evergreen, vb.

Misyonumuz, olağanüstü yüksek kalite standartlarımızı karşılayan ve müşteri beklentilerimizi aşan birinci sınıf ürünler geliştirmek, üretmek ve tedarik etmektir.


Daha fazla parça bilgisi için web sitemizi görebilir, ürünlerimizin dizininde sadece popüler olanları bulabilirsiniz. Tüm bileşenlerimiz listelenmemiş. Herhangi bir ürünün araç tipinize uygun olup olmadığından emin değilseniz, sadece telefonla bizimle iletişime geçin; e-posta, MSN veya Skype aracılığıyla size yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız.

Ürünlerin tüm müşterilerimiz tarafından kabul görerek güvenle kullanılmasını sağlamak için “Kaliteli Hizmet” e her zaman dikkat ediyoruz.

Yurtdışındaki tüm müşterilere içtenlikle hoş geldiniz, birlikte daha fazla gelişme sağlamak için bizi ziyaret edin, iş görüşmeleri yapın.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Greatex

No. Çalışanları : 150~180

Yıllık satış : 20000000-50000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

Greatex Industrial Co, Ltd tarihinin yenilikçilik dayanmaktadır. Şirket kurucusu, bazı tıbbi ürünlerin hastaların ihtiyaçlarını karşılamadığını tespit ettiğinde yenilerini icat etti. Bu ürünlere duyulan ilgi arttıkça, 1995 yılında onları üretmek için bir şirket kurduk. Şirketin amacı, ameliyatı ve kurtarmayı daha kolay, daha hızlı ve daha etkili hale getiren ürün ve hizmetlerle hastaların daha sağlıklı ve daha aktif yaşamlarına yardımcı olmaktı.

Bugün, Greatex, tıbbi teknoloji endüstrisinde küresel bir liderdir. Şirket büyümesi, 2014 yılında çalışanlarımızın global bağlılığıyla elde ettiğimiz, uygun maliyetli çözümler üreten ve insanların yaşamlarını iyileştiren benzersiz, yüksek kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet çeşitliliğine dayanmaktadır.

Yenileşmeyi sağlık hizmetine getirme ruhu, 1995 yılında şirketle başladı ve bugün de devam ediyor. Greatex gelecek nesiller boyunca dünya çapındaki tıp camiasına hizmet vermeye devam etmek için iyi bir konumdadır. Greatex'in memnun olacağını düşünüyoruz.

Firma Servisi

Teknik servis:


I. Kalite güvencesi
1Bu firma, sağlanan tüm ürünlerin kesinlikle yeni olduğunu garanti eder. Hiç kullanılmamışlar. Tüm ürünler yeni tasarlanmış ve uygun malzemeden yapılmış. Hepsi kalite, özellik ve işlev bakımından sözleşmeye uymaktadır.
2Bu firma 5 gün içerisinde devreye alınacak test testinin doğru kılavuz altında kurup hata ayıkladığı üretim hattının teknik özellik endeksine ulaşacağını garanti eder.

II. Kurulum ve hata ayıklama
Ekipmanlar kullanıcının atölyesine taşınır taşınmaz, kullanıcı, tedarikçi tarafından sunulan kat çizelgesine göre ekipmanları ayarlamalıdır. Bu firma, talep tarafındaki kurulum, hata ayıklama ve deneme üretimindeki işçilere rehberlik etmek ve tasarım, kurulum ve hata ayıklama yeteneklerine ulaşmalarına yardımcı olmak için eski bir stager gönderir. Planlanan süre: 11 gün


III. Eğitim
1Bu firma, alıcıya teknik eğitim sağlamaktan sorumludur. Eğitim içeriği, ekipman yapısı ve bakımı, ekipman kontrolü ve işletimi içerir. Eğitim yeri alıcı tarafından düzenlenir. Bu firma, işe rehberlik edecek ve bir eğitim taslağı hazırlayacak nitelikli teknisyen gönderecektir.
2. Eğitimden sonra, alıcıdan gelen teknisyen ilgili işlemlerde ve bakım becerisinde ustalaşacaktır. Ve profesyonel olarak hata ayıklama yapacak ve zaman içinde sorun gidermeye başlayacaklar.

Şirket takım

Greatex Industrial Co, Ltd, Rekabet geliştirir ve büyür, hastane mobilya endüstrisi ile donatmak için yüksek teknoloji ürünü ve mükemmel ürünler kullanır. Evde ve yurtdışındaki tüm arkadaşlarımız bize rehberlik etmeyi ve bizimle yeni iş ilişkileri geliştirmeyi memnuniyetle kabul eder.

Greatex Industrial Co., Ltd
No.828, Nanjing East Road, Tangqiao Town Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Tel:86-512-55760075
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Electric Hospital Bed Tedarikçi. Copyright © 2019 - 2020 electric-hospitalbed.com. All Rights Reserved. Developed by ECER