Tel:
Çin Elektrik, hastane yatak Üretici
Greatex Industrial Co., Ltd
Greatex Hayata Güzel Getiriyor

Ana sayfa Hakkımızda

Greatex Industrial Co., Ltd Kalite kontrol

Sertifika
iyi kalite Manuel hasta yatağı satış için
iyi kalite Manuel hasta yatağı satış için
Müşteri yorumları
Yeni gereksinimleri vardır kez kaliteli ürün için teşekkürler ve satış sonrası servis mükemmel, biz size tekrar geri gelecektir!

—— Carlos Jordano

Biz şirket, sizin kalitesi ile çok mutlu müşterilerimiz, biz şimdi yeni düzeni hazırlanıyor tüm tıbbi ekipman dışarı sattık.

—— Farahat Khalil

Son 10 yıldır hızlı teslimat ve kaliteli ürünleriniz için mutluyuz, önümüzdeki 10 yıl boyunca sizinle daha fazla iş yapmak istiyoruz.

—— Menelisi Moyo

Ben sohbet şimdi
qc profili
QC / Teknik Destek

Greatex, çok sayıda müşterinin çıkarlarının korunmasını en üst seviyeye çıkarmak için ürünlerin istikrarını ve kalitesini sağlamak için sıkı Kalite Kontrol prosedürüne sahiptir.

Greatex 5 adım test devam ediyor.

1. Hammadde kontrolü ve yedek parça seçimi: Soğuk çelik için Bao Steel ile çalışıyoruz, ürün tasarımına göre uygun kalınlıkta borular seçiyoruz. Yedek parça ortağımız LINAK, ÇADIR, POWER-PACKED vb.

2. Pas alma ve toz boya: Asit yıkama gibi değil, mekanik makine ile pas çıkarırız, mekanik işlem daha paslanır. Toz boya basamağı makine tarafından yapılır ve daha sonra vasıflı işçiler boyasız parçaları kontrol eder ve hepsini boyar.

3. Montaj: Yatak çerçevesini aktüatörler, hidrolik pompalar vb. Gibi önemli parçalarla monte edin.

4. Bitmiş ürün testi: Montajdan sonra tüm ürünlerin performansını kontrol edin.

5. QC nokta kontrolü: Rastgele seri üretimden kalitesini kontrol etmek için ürünleri seçin.

Teknik servis:


I. Kalite güvencesi
1Bu firma, sağlanan tüm ürünlerin kesinlikle yeni olduğunu garanti eder. Hiç kullanılmamışlar. Tüm ürünler yeni tasarlanmış ve uygun malzemeden yapılmış. Hepsi kalite, özellik ve işlev bakımından sözleşmeye uymaktadır.
2Bu firma 5 gün içerisinde devreye alınacak test testinin doğru kılavuz altında kurup hata ayıkladığı üretim hattının teknik özellik endeksine ulaşacağını garanti eder.

II. Kurulum ve hata ayıklama
Ekipmanlar kullanıcının atölyesine taşınır taşınmaz, kullanıcı, tedarikçi tarafından sunulan kat çizelgesine göre ekipmanları ayarlamalıdır. Bu firma, talep tarafındaki kurulum, hata ayıklama ve deneme üretimindeki işçilere rehberlik etmek ve tasarım, kurulum ve hata ayıklama yeteneklerine ulaşmalarına yardımcı olmak için eski bir stager gönderir. Planlanan süre: 11 gün
III. Eğitim
1Bu firma, alıcıya teknik eğitim sağlamaktan sorumludur. Eğitim içeriği, ekipman yapısı ve bakımı, ekipman kontrolü ve işletimi içerir. Eğitim yeri alıcı tarafından düzenlenir. Bu firma, işe rehberlik edecek ve bir eğitim taslağı hazırlayacak nitelikli teknisyen gönderecektir.
2. Eğitimden sonra, alıcıdan gelen teknisyen ilgili işlemlerde ve bakım becerisinde ustalaşacaktır. Ve profesyonel olarak hata ayıklama yapacak ve zaman içinde sorun gidermeye başlayacaklar.

Sertifikalar
  • Standart:CE

  • Standart:FSC

  • Standart:IS9001

  • Standart:IS13485

İletişim bilgileri
Greatex Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Jimmy

Tel: 0086-18921955166

Faks: 86-512-56755706

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Greatex Industrial Co., Ltd
No.828, Nanjing East Road, Tangqiao Town Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Tel:86-512-55760075
Privacy Policy Çin iyi kalite Electric Hospital Bed Tedarikçi. Copyright © 2019 electric-hospitalbed.com. All Rights Reserved.